Diskuse
Re: Tak to je dobře,
9.9.2014 11:28 vložil Pedol
Jakápak poprava, ptám se?! Sprostá vražda!!!
A kde byla tyto PC média, když již přes rok takovéto bestiality ve jménu Alláha akbara jsou pachány takřka na denním pořádku? Aha, ono se nejednalo o západní novináře...chrrrr bhlueee...tfuj.
Ono těch jezuitů a jejich odchovanců žel podobně skončí ještě více. Z větší části jsou notorickými multikulturalisty.
Myšlenka multikulturalismu je krásná a až bolševicky růžová či naivní. Ale v reálném životě všichni vidíme, že to moc nefunguje a spíše se absolutně vymyká původní myšlence nebo představě.
Nemalým zlem moderní doby pak bude „humanocentrické“ evangelium, které je v posledních letech propagováno kněžími ba i biskupy, kteří jím klamou klamou.
Reagovat v této diskusi může jen registrovaný uživatel. V případě zájmu se registrujte ZDE. Pokud jste již registrován/a, můžete se přihlásit ZDE.