Katolický týdeník mění distributora novin

Vydání: 2020/39 Křesťanské symboly v politice, 22.9.2020

KT bude od příštího vydání do schránek čtenářů doručovat prostřednictvím své sítě společnost PNS - nikoliv Česká pošta, jak tomu bylo dosud. Správa předplatitelského kmene zůstává v rukou společnosti SEND Předplatné.

První a zásadní novinkou je, že KT by měl standardně chodit předplatitelům do poštovní schránky už ve středu, výjimečně ve čtvrtek. „Ujistěte se, prosím, že je vaše poštovní schránka přístupná. Případně by bylo dobré pomoci při získání klíčů od domu pro nové doručovatele společnosti PNS, stejně jako je má k dispozici Česká pošta,“ upozorňuje Martin Steiner, ekonom KT.

„Noviny už také nebudou zabalené v plastové folii. Řadě předplatitelů vadila a považovali ji za neekologickou a zbytečnou,“ vysvětluje šéfredaktorka KT Kateřina Koubová.

Úplný přechod k jinému distributorovi nelze technicky zvládnout v rámci jednoho týdne. Část zásilek proto bude ještě nějakou dobu distribuovat Česká pošta. „Žádáme o shovívavost při problémech v doručování. Pokud své noviny nedostanete včas, tedy nejpozději ve čtvrtek, je třeba tuto skutečnost reklamovat jako doposud u společnosti SEND Předplatné na telefonu 225 985 225 nebo e-mailu katyd@send.cz,“ zdůrazňuje ekonom KT.

Pro doručování balíků s novinami zejména do farností se nic nemění.

 

Sdílet článek na: 

Sekce: ČlánkyAktuální číslo 20 11. – 17. května 2021

Statečný patron lidí od vody

Na konci května uplyne 300 let od blahořečení sv. Jana Nepomuckého. Slavit se bude nejen v jeho rodném Nepomuku.

celý článek


Síla, kterou má jednota

Desítky duchovních různých církví se 8. května připojily ke společné Deklaraci smíření v Praze na Bílé hoře, kde se před 400 lety odehrála známá bitva.

celý článek


Soudce, který se nebál mafie

Nového patrona mají od minulé neděle právníci a soudci. Je jím Sicilan Rosario Livatino, kterého pro jeho důslednou službu spravedlnosti zastřelila mafie Stidda v září 1990.

celý článek


Konfrontační styl je zničující

Publicista, pedagog, skaut, mediální analytik, člen redakční rady Perspektiv KT JIŘÍ ZAJÍC slaví sedmdesátiny. Některé své životní role a postřehy přibližuje v rozhovoru.…

celý článek
Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

© Katolický týdeník 2004 - 2018, všechna práva vyhrazena     Mapa webu RSS kanál XML Sitemap  |  Online platby přes GoPay