Kontakt

Sídlo redakce

KATOLICKÝ TÝDENÍK, s.r.o.

Antala Staška 511/40,  140 00  Praha 4 – Krč (ukázat na mapy.cz)

IČO: 257 44 020, DIČ: CZ 257 44 020
OR: MěS Praha, C 66272
 

Sekretariát redakce
Věra Nevoralová
telefon: 224 250 395, 736 500 703
fax: 224 257 041
email: sekretariat@katyd.cz


 

Ekonomické oddělení   Inzertní oddělení

číslo bankovního účtu:
5314101018/5500 (Raiffeisenbank a.s.)
IBAN: CZ68 5500 0000 0053 1410 1018
BIC: RZBC CZ PP

Fakturace, distribuce, předplatné
Jana Podhorská
telefon: 224 250 395
e-mail: podhorska@katyd.cz

Ekonomický poradce KT
Martin Steiner
telefon: 736 500 701
e-mail: steiner@katyd.cz

 

 

číslo účtu pro inzerci:
5314101034/5500 (Raiffeisenbank a.s.)
IBAN: CZ24 5500 0000 0053 1410 1034
BIC: RZBC CZ PP

Hana Čulíková
tel./fax: 222 513 103
e-mail: inzerce@katyd.cz

 

Více informací o možnostech inzerce

 
Redakce

Ing. Kateřina Koubová, šéfredaktorka: koubova@katyd.cz

Jiří Macháně, zástupce šéfredaktora: machane@katyd.cz

Jan Paulas, editor: paulas@katyd.cz

Tomáš Kutil, zpravodajství, publicistika, diecézní strany:  kutil@katyd.cz

Alena Scheinostová, zahraniční zpravodajství, kultura: scheinostova@katyd.cz

Jiří Prinz, domácí zpravodajství, názory: prinz@katyd.cz

Martin T. Zikmund, eseje a zahraniční zpravodajství: zikmund@katyd.cz

Lukáš E. Nosek, zpravodajství z Vatikánu: nosek@katyd.cz

Tereza Pavelcová, zpravodajství z Vatikánu: pavelcova@katyd.cz

Jaroslav Šubrt, Perspektivy, rozhovory: perspektivy@katyd.cz

Jiří Janíček, korektor: janicek@katyd.cz

Teologický dohled: P. Romuald Štěpán Rob OP, P. Edward Walczyk

Diecézní zpravodajství:

Brno - Václav Štaud: Staud@katyd.cz

České Budějovice - Radek Gális: ragal@seznam.cz

Hradec Králové - Pavel J. Sršeň: srsen@bihk.cz

Litoměřice - redakce@katyd.cz

Olomouc - Jiří Gračka: jirka.gracka@gmail.com

Ostrava/Opava - Jana Praisová: jpraisova@doo.cz

Plzeň - Alena Ouředníková: ourednikova@bip.cz

Praha - Jiří Prinz: prinz@katyd.cz

Krátce o jednotlivých redaktorech

Koordinátor diecézních příloh   Příloha Perspektivy
 
Tomáš Kutil
 

Jaroslav Šubrt, odpovědný redaktor
e-mail: perspektivy@katyd.cz

Design a DTP    

Pavel Vodička, grafika.zlom@gmail.com

 

 

Web

Tomáš Kutil, admin@katyd.cz

 

 



Aktuální číslo 17 24. – 30. dubna 2018

Kardinál Josef Beran už je doma

Kardinál Josef Beran je po více než půl století zpátky doma. Přivítaly ho zvony chrámů v celé republice. Ze země odjel v roce 1965, ale ve své svatovítské katedrále…

celý článek


Studenti se na Velehradě zabývali odpovědností

Více než šest set mladých lidí přijalo minulý týden pozvání na Studentský Velehrad. Setkání, které od čtvrtka do neděle na poutním místě už počtrnácté uspořádalo…

celý článek


Desátá Noc kostelů už za měsíc

Jubilejní Noc kostelů se v českých a moravských diecézích uskuteční už za necelý měsíc. Brány chrámů se otevřou v pátek 25. května. Právě v těchto dnech se připravují…

celý článek


Selhání, za které platíme dodnes

Kdysi filipo-jakubská noc, nedávno Vatra míru, dnes „pálení čarodějnic“. Poslední označení v sobě skrývá historii, na niž bychom neměli zapomenout a na kterou se…

celý článek




Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

© Katolický týdeník 2004 - 2013, všechna práva     Mapa webu RSS kanál XML Sitemap  |  Online platby přes GoPay