Kontakt

Sídlo redakce

KATOLICKÝ TÝDENÍK, s.r.o.

Antala Staška 511/40,  140 00  Praha 4 – Krč (ukázat na mapy.cz)

IČO: 257 44 020, DIČ: CZ 257 44 020
OR: MěS Praha, C 66272
 

Sekretariát redakce
Věra Nevoralová
telefon: 224 250 395, 736 500 703
fax: 224 257 041
email: sekretariat@katyd.cz


 

Ekonomické oddělení   Inzertní oddělení

číslo bankovního účtu:
5314101018/5500 (Raiffeisenbank a.s.)
IBAN: CZ68 5500 0000 0053 1410 1018
BIC: RZBC CZ PP

Fakturace, distribuce, předplatné
Jana Podhorská
telefon: 224 250 395
e-mail: podhorska@katyd.cz

Ekonomický poradce KT
Martin Steiner
telefon: 736 500 701
e-mail: steiner@katyd.cz

 

 

číslo účtu pro inzerci:
5314101034/5500 (Raiffeisenbank a.s.)
IBAN: CZ24 5500 0000 0053 1410 1034
BIC: RZBC CZ PP

Hana Čulíková
tel./fax: 222 513 103
e-mail: inzerce@katyd.cz

 

Více informací o možnostech inzerce

 
Redakce

Ing. Kateřina Koubová, šéfredaktorka: koubova@katyd.cz

Jiří Macháně, zástupce šéfredaktora: machane@katyd.cz

Jan Paulas, editor: paulas@katyd.cz

Tomáš Kutil, zpravodajství, publicistika, diecézní strany:  kutil@katyd.cz

Alena Scheinostová, zahraniční zpravodajství, kultura: scheinostova@katyd.cz

Jiří Prinz, domácí zpravodajství, názory: prinz@katyd.cz

Martin T. Zikmund, eseje a zahraniční zpravodajství: zikmund@katyd.cz

Lukáš E. Nosek, zpravodajství z Vatikánu: nosek@katyd.cz

Tereza Pavelcová, zpravodajství z Vatikánu: pavelcova@katyd.cz

Jaroslav Šubrt, Perspektivy, rozhovory: perspektivy@katyd.cz

Jiří Janíček, korektor: janicek@katyd.cz

Teologický dohled: P. Romuald Štěpán Rob OP, P. Edward Walczyk

Diecézní zpravodajství:

Brno - Václav Štaud: Staud@katyd.cz

České Budějovice - Radek Gális: ragal@seznam.cz

Hradec Králové - Pavel J. Sršeň: srsen@bihk.cz

Litoměřice - redakce@katyd.cz

Olomouc - Jiří Gračka: jirka.gracka@gmail.com

Ostrava/Opava - Jana Praisová: jpraisova@doo.cz

Plzeň - Alena Ouředníková: ourednikova@bip.cz

Praha - Jiří Prinz: prinz@katyd.cz

Krátce o jednotlivých redaktorech

Koordinátor diecézních příloh   Příloha Perspektivy
 
Tomáš Kutil
 

Jaroslav Šubrt, odpovědný redaktor
e-mail: perspektivy@katyd.cz

Design a DTP    

Pavel Vodička, grafika.zlom@gmail.com

 

 

Web

Tomáš Kutil, admin@katyd.cz

 

 



Aktuální číslo 28 10. – 16. července 2018

Velehradská pouť i se sv. Ludmilou

Před obrazem Panny Marie a vedle ostatků sv. Ludmily se na Velehradě 5. července slavila cyrilometodějská poutní mše, při které biskupové zasvětili zemi Mariinu Neposkvrněnému Srdci.

celý článek


Česká církev zve evropské biskupy

Na čtyřicet předsedů biskupských konferencí Evropy možná už za dva roky navštíví Prahu. Pozvánka pro ně byla jedním z bodů jednání České biskupské konference.

celý článek


Blízký východ, kořen našich duší

Papež František pozval do jihoitalského Bari, kde spočívají ostatky sv. Mikuláše, patriarchy všech církví zastoupených na Blízkém východě. Společně prosili o Boží…

celý článek


Vietnamští komunisté: Umlčte kněze

Vietnamská církev bývá nazývána „první dcerou církve“ v Asii, evangelium se tu hlásá už půl tisíciletí. Zároveň zde ale už třiačtyřicet let vládnou komunisté…

celý článek




Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

© Katolický týdeník 2004 - 2013, všechna práva     Mapa webu RSS kanál XML Sitemap  |  Online platby přes GoPay