Diskuse

Levicová propaganda aneb proč jako katolík nejsem Charlie

13.1.2015 12:02 vložil Nyvlt

Časopis ,kde atentátníci stříleli byl ultralevicový a zesměšňoval např. i obcující sv rodinu . Rozhodně to nejsou žádní hrdinové respektující názor a vyznání jiných. Ohánět se svobodou slova je při levicovém vymývání mozků medii dost mimo viz. např. u nás informace o Moravě nebo přímo o moravském katolictví.EU muslimské nesnášenlivosti otevřela právě levice a sluníčkoví aktivisté hájící multikulturní korektní politiku používajíc je jako svého spojence ku potlačení křesťanského vlivu v Evropě. Dnes ,kdy jejich "spojenec" obrátil zbraně přímo do levicového novinářského srdce, volají po jednotě ,boji proti terorizmu a odsuzování náboženské nesnášenlivosti. Jedná se opravdu o společné evropské hodnoty nebo se Evropa v rukou liberálních ateistů mění v bojiště za jejich ateistické zájmy ? Spustila by evropská levicová media a politici takový křik pokud by byla někde v EU vyvražděna katolická redakce ? A když už jsme ve Francii ,spustili snad křik ,když byli zavražděny školní děti ve francouzském Toulouse ?


Sťali i svou královnu, tehdy královražda byla nejhorší čin

13.1.2015 20:55 vložil Michal

Naše Nejj. Marie Antonie Josefa Johana Habsbursko-Lotrinská byla horší obětí, než nějaké čmáranice. Ne náhodou sousedí třeba přes mořem právě s islámem. Ten má skvělou vlídnou tvář, ale i své temné dědictví z dob barbarství. Protože kulturu vnutit nelze, stěhování zastavit snad válkou, je na nás, jak budeme rozhodní silní a pevní. Islám autoritu respektuje, rozpadem rodin mu chybí. Podobně plní smlouvy, pokud si druhé smluvní strany váží. Není to ztracené, ale je to náročné. . . . Mediální marketing je ovšem spíše revoluční a levicový, KT mu čelit nemohou, i katolíci sledují hanebnou televizi a volili muže nečestné, podlé a opovrženíhodné, nejen se specifickým slovníkem urážejícím ženy. Pykáme tedy spravedlivě. Děkujeme však za zkoušky, protože jinak k větší zralosti a hloubce nepokročíme. Evropa spotřebuje víc než produkuje, nejen demograficky, ale mizí ornice, chřadne les, rapidně roste počet neschopných lidí. Islám je jen fazeta těch změn. Útěchou nám budiž, že výše jmenovaná naše Arcivévodkyně šla i pod gilotinu hrdě s ohleduplností k okolí, tím spíše muži by měli obstát s vázvou času.


Re: Sťali i svou královnu, tehdy královražda byla nejhorší čin

19.1.2015 13:28 vložil Pedol

Svoboda projevu buď je nebo není. Pokud p.Halík říká "Svobodu projevu ano, ale...", pak říká, že "Svoboda projevu ne".

Kritizovat, i satirou, jakékoli dogma je v pořádku. Že se dogmatici uráží, je jejich problém.

Kdyby každé uražené pako mělo vyvraždit ty co ho urazily, tak to by nás tady moc nezbylo.

I islámofilové přiznávají, že islám je mačodominantní kultura, postavená na síle, hierarchii, nadvládě, a zhrzené cti. To je strašně zásadní, nejzásadnější. V islámu vychovaní lidé nerozumí smířlivosti, nechápou ústupky. "Respekt", který po nás vyžadují, vnímají jako podřízenost, nikoli jako rovnoprávnost. Čtěte Korán, tam to všechno je, a mluvte s nimi, pochopíte.

Nacisty pachane zločiny ve jménu nacismu dokázaly, že nacismus je a priori špatný. Avšak nechápu proč muslimy páchane zločiny ve jménu islámu mají stáda omlouvačů po celém světě mezi duchovmími i mezi politiky??


Re: Re: Sťali i svou královnu, tehdy královražda byla nejhorší čin

26.1.2015 16:05 vložil Zrušený uživatelský účet

PEDOL
Pana Halíka jsem slyšel o tomto problému mluvit.Takže pane Pedole když napíšete A ...tak napište i B....a ne tři tečky.Já satiru vnímám jako vtipnou myšlenku.Pornografické malůvky u mě k satiře a vtipnosti mají velice daleko.
A mimochodem píšete že svoboda projevu je ..a nebo není.?Takže kyž napíšu že Pedol je Blb,je to svoboda slova ,nebo urážka?
Prosím odpovězte.


Re: Re: Re: Sťali i svou královnu, tehdy královražda byla nejhorší čin

27.1.2015 13:55 vložil Nyvlt

pane Josefe a když už jste slyšel tak dobře p. Halíka mluvit k problému tak jaké navrhuje řešení a východiska ? Totiž ty malůvky vytváří liberální ateisté a ti je považují za svobodu slova a názory p. Halíka potažmo všech katolíků neberou vážně a nezajímají je. Co pan Halík konkrétně navrhuje jak chce problém řešit (sic mluvil dlouho , ale tomu se raději vyhnul ) v ateisticko liberální společnosti pokud nejsme schopni ( což si přiznejte ) protlačit nápravu zákonem. Těžko přijmou svobodu slova , když jim menšina nadiktujeme co ji uráží a co si nepřeje aby psali.


Re: Re: Re: Re: Sťali i svou královnu, tehdy královražda byla nejhorší čin

27.1.2015 17:25 vložil Zrušený uživatelský účet

Nyvlt napsal


A mimochodem píšete že svoboda projevu je ..a nebo není.?Takže kyž napíšu že Pedol je Blb,je to svoboda slova ,nebo urážka?
Podle mě je předchozí odstavec urážka.Tak prosím přijměte moji omluvu.Nejednal jsem podle žádného zákona,který by řešil jesli je to urážka nebo svoboda slova.Je to prostě ve mě.Miliony lidí se postavilo za časopis o kterém nikdy neslyšeli.Tím pádem ani nevěděli o čem píší co kreslí.I já a všichni tady diskutující .
A řešení?Žádné jednoduché neexistuje.


Reagovat v této diskusi může jen registrovaný uživatel. V případě zájmu se registrujte ZDE. Pokud jste již registrován/a, můžete se přihlásit ZDE.Aktuální číslo 21 21. – 27. května 2019

Chrámy zvou k noční návštěvě

Více než 1 600 kostelů a modliteben se tento pátek zapojí do Noci kostelů. Stovka z nich poprvé.

celý článek


Redakci KT navštívil nuncius

Minulé úterý zažila redakce vzácnou návštěvu. Do týdenní porady se zapojil apoštolský nuncius Charles D. Balvo.

celý článek


Pouť se čtenáři na Velehradě

Pro čtenáře, posluchače a diváky křesťanských médií připravili jejich tvůrci společnou pouť na Velehradě. Uskuteční se na Den dětí – v sobotu 1. června.

celý článek


Jak žít v náboženské pustině

Kostel praská ve švech. Na nedělní mši svaté se sejde tolik lidí, že musejí stát. Věková skladba je pestrá. Takové poměry jsou v některých oblastech spíše vzácným jevem.

celý článek
Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

© Katolický týdeník 2004 - 2018, všechna práva vyhrazena     Mapa webu RSS kanál XML Sitemap  |  Online platby přes GoPay