Diskuse

Apetit dítěte je rozhodující,

4.1.2014 22:32 vložil Michal

tělo ještě nemá takový arsenál obrany jako organismus zralý. Může tedy i běžná potravina být individuelně náročná. Lze mu věřit.

Paradoxně potom látky návykové, nepřirozeně koncentrované a kombinované, jsou svůdné. Přírodní člověk hladoví, taková jsou pravidla mimo civilizaci. Je cokoliv poživatelného cenná věc. A pokud je to věc energeticky bohatá, tím spíše.

Je na čase varování spojená s cigaretami rozšířit i na další ohrožující produkty. Třeba jen proto, že v tyčinkách je to nejhnusnější prasečí sádlo. Kulturní lidé požívají spíše potraviny jednoduché, kde lze kontrolovat složení . Opatrní vůči chuťovým efektům, minimálně vyřazením kuchyňské soli. Zkuste neslané, uspokojíte akorát hlad, potom tělu přestane přirozeně chutnat. Jídlo solí beduin, který má pocením soli defecit.


Reagovat v této diskusi může jen registrovaný uživatel. V případě zájmu se registrujte ZDE. Pokud jste již registrován/a, můžete se přihlásit ZDE.Aktuální číslo 7 12. – 18. února 2019

Ve jménu Boha nelze vést války

Svatý otec ve Spojených arabských emirátech podepsal Deklaraci o lidském bratrství s vrchním imámem káhirské mešity al-Azhar Ahmedem at-Tajíbem, autoritou sunnitského islámu.…

celý článek


Bombastickým vikářem nebudu

V poutním chrámu Panny Marie na Vranově byl 4. února uveden do služby generálního vikáře brněnské diecéze pomocný biskup Pavel Konzbul.

celý článek


Do Lurd dnes míří i zdraví

Lurdy zahájily Bernadettin rok. Tamní diecéze chystá ke cti mladé vizionářky pouť, mezinárodní cestu relikviáře, ale i muzikál a film.

celý článek


Odmítněme nálepkování v církvi

Stejně tak jako se v politice proti sobě vymezují konzervativní a liberální strany, jsme v dnešní době svědky toho, že se katolíci – většinou sami mezi sebou – různě nálepkují.

celý článek
Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

© Katolický týdeník 2004 - 2018, všechna práva vyhrazena     Mapa webu RSS kanál XML Sitemap  |  Online platby přes GoPay